LIITU
Tartu Kesklinna kool


Rock Korvpallikool kutsub Rocki rüblikute korvpallitreeningutele 7-9 aastaseid koolilapsi! Treenerid on endised tippmängijad ning Eesti rahvuskoondist esindanud Kadri Tein ja Valmo Kriisa.

Tartu Veeriku Kool

Rock Korvpallikool kutsub Rocki rüblikute korvpallitreeningutele 7-9 aastaseid koolilapsi! Treenerid on endised tippmängijad ning Eesti rahvuskoondist esindanud Asko Paade, Valmo Kriisa ja Tarmo Kikerpill.

Ilmatsalu Põhikool


Rock Korvpallikool kutsub Rocki rüblikute korvpallitreeningutele 7-9 aastaseid koolilapsi! Treenerid on endised tippmängijad ning Eesti rahvuskoondist esindanud Valmo Kriisa, Tarmo Kikerpill.

Tartu Karlova Kool


Rock Korvpallikool ootab Rocki rüblikute korvpallitreeningutele 7-9 aastaseid koolilapsi! Treenerid on endised tippmängijad ning Eesti rahvuskoondist esindanud Valmo Kriisa, Tarmo Kikerpill.

Tartu Erakool


Rock Korvpallikool ootab Rocki rüblikute korvpallitreeningutele 7-9 aastaseid koolilapsi! Treenerid on endised tippmängijad ning Eesti rahvuskoondist esindanud Valmo Kriisa, Asko Paade, Tarmo Kikerpill.

Tartu Hansa Kool


Rock Korvpallikool ootab Rocki rüblikute korvpallitreeningutele 7-9 aastaseid koolilapsi! Juhendajateks on Asko Paade ja Rait Aviste.

Tartu Descartes'i Kool


Rock Korvpallikool ootab Rocki rüblikute korvpallitreeningutele 7-9 aastaseid koolilapsi! Juhendajateks on Asko Paade ja Rait Aviste.

Tartu Kivilinna kool


Rock Korvpallikool ootab Rocki rüblikute korvpallitreeningutele 7-9 aastaseid koolilapsi! Juhendajaks on Veikko Tanni

Turu tn spordihoone


Rock Korvpallikool ootab Rocki rüblikute korvpallitreeningutele 1-3 klassi koolilapsi! Juhendajaks on Valmo Kriisa