LIITU

 

Veebipoe (edaspidi Veebipood) omanik on Rock korvpalliklubi (registrikood 80564343),  asukohaga Poe 10-14, Tartu linn, e-posti aadress info@rocktartu.ee, telefon 5280050

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo.

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde eurodes. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest Omniva või Itella Smartpost pakiautomaatide kaudu. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

 

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita
nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse
ekraanile tasu suurus eurodes, mille saab tasuda järgmiste makselahenduste abil:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank.
  • Visa/Mastercard kaardimaksed

Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse ainult Eesti Vabariigi piires.
Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Kauba kättetoimetamine toimub Omniva või Itella Smartpost pakiautomaatide kaudu.
Saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates
müügilepingu jõustumist.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile info@rocktartu.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

 

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Veebipoe poole, saates ekirja aadressile info@rocktartu.ee .

 

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

 

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

 

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

 

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@rocktartu.ee. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

 

Jan 1970

Kokku saab initsiatiivgrupp (Tanel Tein, Meelis Pastak, Teele Arak ja Vahur Kalmre), kes võtavad endale eesmärgiks Rock Tartusse ja Tartu korvpalli tagasi tuua.

May 2000

Tartu korvpall on 22 aastase vaheaja järel taas Eesti korvpalli tipus. Treenerite Jüri Neissaare, Tõnu Lusti, Priit Saaroni ja Teet Lauri töö peatreenerina saab korraliku tunnustuse ja möll Tartu linnas kestab nädalaid!

Aug 2001

Rock riietab Tartu korvpallimeeskonna musta. Edaspidi öeldaksegi Tartu korvpallimeeskonna kohta lihtsalt Rock. Ja kõik mõistavad.

Aug 2003

Rockis on ikka olnud leegionääre Leedust. Üks esimesi tõelisi meeskonna liidreid on Augenijus Vaškys. Temaga koos võidetakse ka 2004. aastal Eesti meistritiitel.

Sep 2006

Uuel hooajal hakkavad Rockis mängima Eesti korvpalli neli musketäri: Martin Müürsepp, Gert Kullamäe, Tanel Tein ja Tarmo Kikerpill.

May 2007

Rock võidab Eesti meistrivõistluste finaalis Kalev/Cramot mängudega 4:2 ja saab meistritiitli.

Mar 2008

Ehk võimsaim mäng Rocki pikas loos: Tartus võidetakse Permi Ural Greati 89:77, kogu seeria 2:1. Rock on jõudnud eurosarja final four’i.

May 2008

Seekord ollakse Eesti meistrivõistluste finaalis Kalev/Cramost üle koguni mängudega 4:0. Nelja finaalmängu käib kokku vaatamas 14 000 pealtvaatajat.

Apr 2009

Ehk võimsaim vise Rocki pikas loos: Balti liiga veerandfinaali otsustavas mängus Kalev/Cramo vastu tabab viimase sekundi viske Tanoka Beard.

Apr 2009

Rock saab Balti liigas pronksmedali. Ja kelle järel ja ees: 1. Vilniuse Lietuvos rytas, 2. Kaunase Žalgiris, 3. TÜ/Rock, 4. Riia ASK.

May 2009

Lõppenud hooajal on Rocki eelarve 1 198 656 eurot ehk 18,75 miljonit krooni. See on rekord tänini.

May 2010

Rock on Eesti meistriliiga finaalis mängudega 4:2 üle Rakvere Tarvasest. See on ainus kord, kui finaalis pole Rocki vastaseks Tallinna tipp (valdavalt Kalev/Cramo).

Sep 2010

Rock võidab hooajaeelse BBL Cupi. Selleks tuleb finaalis üle olla Vilniuse Lietuvos rytasest. Rock saab sellega hakkama: 61:57.

Jan 2012

Rock elab läbi esimese kriisi. Ühe aasta mängib meeskond vaid Tartu ülikooli nime all, siis tuleb Rock tagasi

Mar 2014

Rock jõuab taas eurosarjas veerandfinaali, kus jäädakse mängudega 1:2 alla Szolnoki Olajile.

May 2015

Rock saab üle mitme aasta taas maitsta Eesti meistritiitlit. Peatreener Gert Kullamäe juhendamisel ollakse Kalev/Cramost üle mängudega 4:1.

Jun 2015

Ülikooli seinte vahel arutatakse Rocki kui profimeeskonna haldamise lõpetamist. On isegi paber, aga seekord pannakse see veel sahtlisse tagasi.

Oct 2015

Arena Tartu eskiisprojekt saab Tartu kaasava eelarve hääletusel tartlastelt kõige suurema toetuse. Miks see oluline on?

Feb 2016

Rock kaob Tartu korvpallimeeskonna nimest. Segadust on piisavalt, kuni ülikool jääbki üksi. Algavad Tartu korvpallimeeskonna languse aastad.

Sep 2017

Kokku tuleb valimisliit Tartu Eest, kelle idee on ehitada Tartusse linnahall Arena Tartu. Kohalikel valimistel pääsevad linnavolikokku Tanel Tein ja Hannes Klaas.

Jun 2018

Ülikool loobub profimeeskonna arendamisest ning hakkab edaspidi tegelema vaid tudengikorvpalliga.

Apr 2019

Registreeritakse Rocki korvpalliklubi, kelle eesmärk on Tartu korvpalli kõrge taseme taastamine.

Sep 2019

Kogukonnaklubi Rock saab Hooandjas oma veebilplatvormile suure toetuse, 170 toetajat annavad 15 000 eurot.

Dec 2019

Rocki korvpalliklubi liikmeks on astunud juba 600 korvpallihuvilist üle terve Eesti.

Jan 2020

Rocki korvpalliklubi võetakse Eesti Korvpalliliidu liikmeks.

Dec 2021

ROCK SPORDI AABITS
Projekti eesmärgiks on luua lastele treeningaabits

History reports

Kuupäev
Eesnimi
Nimetus
01 Sep 2020
Rock privaatsutingimused
Rock privaatsutingimused
15 May 2019
Rock korvpalliklubi üldkoosoleku reg. nimekiri
Rock korvpalliklubi üldkoosoleku reg. nimekiri
15 May 2019
Rock korvpalliklubi liikmete üldkoosoleku protokoll ja otsused
Rock korvpalliklubi liikmete üldkoosoleku protokoll ja otsused
15 May 2019
Rock korvpalliklubi põhikiri
Rock korvpalliklubi põhikiri
17 Apr 2019
Rock asutamisleping
Rock asutamisleping