LIITU
ROCKI KLUBIGA LIITUNUTE ARV
1124
MIKS LIITUDA ROCKIGA?
  • Rockiga liitumisel meeldejääv kingitus, sall või nokamüts, lisaks limiteeritud koguses kuldne Rocki rinnamärk
  • Saad olla oma spordiklubi osanik
  • Rocki Rüblikute trennid soodsama hinnaga
  • Võimalus kaasa rääkida korvpalli arengus ja olla osa spordiajaloo kirjutamisel
  • Värske klubi info otse meilile või telefonisse
  • Terminal Megadiil - 5 s/l Rocki liikmetele
  • Rockiga liitumine maksab kõigest 15€
membership

Isiklikud andmed *

Mobiilinumber on vabatahtlik aga vajalik, et teid tulevikus kursis hoida kõige olulisema infoga, lubame, et ei tülita teid liigselt.

Vali kingitus

VOLITA ENDA ESINDAJA ÜLDKOOSOLEKULE

makse *

Maksa siin ja oled kohe liige

NÕUSOLEKUD JA KOKKULEPPED
Veebilehel toodud kokkulepe loetakse jõustunuks alates hetkest, kui liikmelisuse tasu klubi pangaarvele laekub. Lepingut ei allkirjastata eraldi dokumendina. Leping on sõlmitud tähtajatult.
Klubi suhtub Sinu isikuandmete kaitsmisesse vastutustundlikult.
Seetõttu kinnitame, et käime andmetega hoolsalt ümber ning kasutame Sinu isikuandmeid ainult sel eesmärgil, et korraldada paremaid ja sisukamaid üritusi ning teha parimat professionaalset kogukonna korvpalliklubi.
Kui annad selleks nõusoleku, siis saadame Sinu märgitud kontaktandmetele aegajalt infot, mille vastu usume, et Sul on huvi. Näiteks teave ürituste kohta.
Nõusoleku andmine on vabatahtlik ning võid selle alati tagasi võtta teatades selles meile või loobud edasistest pakkumistest läbi lingi, mille lisame näiteks e-kirja jalusesse.
Miks on vaja sinu isikukoodi, nime jne?
Sinu nimi, isikukood ja kontaktandmed on vajalikud selleks, et saaksime võtta Sind klubi liikmeks ning hiljem hoida Sind kursis Klubi tegemist, võimaluste ja pakkumistega ning registreerida Sind üritustele; avalikustada kohapeal ning veebis liikmete või üritustel osalejate nimekirja. Sinu nime avalikustatakse vajadusel Klubi veebilehel. Sinu sisestatud muid andmeid avaldame vaid vajalikus ulatuses (näiteks üritustele registreerimisel) ning säilitame vähima vajaliku aja jooksul (v.a. kui oled andnud nõusoleku enda kontaktandmetele teabe saatmiseks). Klubi kutsub enda liikmeid üles kasutama aktiivselt sotsiaalmeedia võimalusi meie uue kogukonnaklubi kohta info jagamisel. Selline kasutus on vabatahtlik ning võimaldatud kolmandate isikute poolt. Palun vaata lähemalt, kuidas ja millisel viisil Klubi Sinu andmeid töötleb ja millised on Sinu õigused kogutud andmete osas siit: Isikuandmete Töötlemise Põhimõtetest [www.rocktartu.ee/privaatsustingimused]
Vajutades allolevale nupule “LIITU KLUBIGA” kinnitad, et oled tutvunud privaatsustingimustega ning peale makse laekumist oled Rocki klubi liige.
Tere tulemast Rocki!

Loe veel

NB!
Kingituse tellimus aktiveerub peale makse laekumist.
Kingituse saab kätte Tartu Kaubamaja Sportlandist isikut tõendava dokumendi ettenäitamisel.